MNLIFE mācības uzņēmumiem | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

MNLIFE mācības uzņēmumiem

Produktīvai un efektīvai uzņēmuma komunikācijai
  /    /  MNLIFE mācības uzņēmumiem

MNLIFE mācības uzņēmumiem

Kas nepieciešams efektīvam darbam uzņēmumā? Raits process un metodoloģija? Struktūra? Jā. Taču vēl vairāk nepieciešama skaidra komunikācija un spēja pareizi iesaistīt cilvēku stiprās puses. MNLIFE koncentrējas uz pēdējām divām norādītajām lietām un vēl daudz ko citu

Lasiet tālāk vai sazinieties ar mums. Kopā izvēlēsimies jums piemērotāko risinājumu. Zvaniet +371 29529995 vai atsūtiet pieprasījumu.

Pēc mācībām jūs labāk sapratīsiet komandas locekļus, viņu stiprās puses. Varēsiet vieglāk izvēlēties atbilstošāko cilvēku uzdevuma veikšanai. Iegūsiet zināšanas, kā motivēt kolēģus, efektīvi komunicēt.

Mācības, pēc kurām varēsiet objektīvi vērtēt darbinieku personīgās īpašības. Iemācīsieties, kā savlaicīgi atpazīt izdegšanu vai stresu, samazināsiet darbinieku mainību.

Mācībās komandas locekļi iemācīsies runāt vienā valodā, skaidri komunicēt viens ar otru. Savstarpējās gaidas kļūs pamatotas, jo cilvēki sapratīs viens otra stiprās puses.

Mūsu filozofija

Sistēma Multiple Natures — tā ir unikāla metodika, kas apvieno rietumu psiholoģijas zināti un austrumu gudrības. Ar sistēmas palīdzību labāk iepazīsiet savas īpašības, stiprās puses un atklāsiet savu unikālo potenciālu. Šīs zināšanas sniegs iespēju iegūt harmoniju, kā arī mērķtiecīgi un apzināti pieņemt veiksmīgu personīgo un profesionālo dzīvi ietekmējošus ikdienas lēmumus. Multiple Natures sastāv no noderīga video satura, psihometriskā testa tiešsaistē un rezultātu nostiprināšanas sesijas ar sertificētu Multiple Natures praktiķi. Pēc konsultācijas iegūsiet savu Dabu un Intelektu karti, kā arī atbildes uz konsultācijas sākumā uzdotajiem jautājumiem.

Ja aplūkojam Dabu un Intelektu teoriju, tad varam secināt, ka cilvēks nav harmonisks tad, kad viņš rīkojas pretēji savai Dabai, vai arī, ja nepazīst citu cilvēku Dabas. Piemēram, ja cilvēks ļoti mīl dabu, viņam var būt grūti saprast, kāpēc cits cilvēks tikpat daudz neinteresējas par dabu un dzīvniekiem, un var pat dusmoties uz šādiem cilvēkiem. Tas pats notiek ar cilvēkiem, kuriem piemīt augsti attīstīta loģika, vai ar cilvēkiem, kuri ir apveltīti ar zelta rokām. Kad apkārtējā vide neatbilst viņu personīgajiem standartiem, viņi izjūt aizkaitinājumu un dusmas. Cilvēkam var būt arī vāji izteiktas administratīvās spējas, taču, piemēram, darba vidē no viņa tiek prasītas tabulas, saraksti vai pasākumu organizēšana. Rezultātā šādi uzdevumi cilvēkā radīs stresu un viņu nogurdinās.

Spējas ir kā tīģeri — spēcīgi izteiktas spējas ir kā lieli tīģeri, kuriem nepieciešams daudz “barības”, lai realizētu savas spējas. Piemēram, cilvēkam, kurš ir ļoti sportisks, noteikti jākustas, jāveic fiziski vingrinājumi, pretējā gadījumā viņš jutīsies slikti. Maziem tīģeriem, protams, vajag mazāk barības, proti, tās ir tās darbības, kuras mums patīk darīt dažkārt — varbūt tas ir ikgadējais ceļojums pa kalniem, adīšana pāris reižu mēnesī. Taču pat vismazākie tīģeri ir jābaro, jo vairāki mazi tīģeri arī var nokost. Tīģerus nedrīkst arī pārbarot — iedomājieties, ja cilvēkam, kuram patīk pārvietot mēbeles dažas reizes gadā, tas būtu jādara katru dienu? Šāda situācija radītu neharmonisku izdegšanu. Tātad “Izsalkušo tīģeru” koncepcija runā par to, kā būt harmonijā ar sevi, citiem vārdiem — būt ar apmierinātu zoodārzu.

Ir tādas situācijas, kad mēs vienkārši nevaram saprasties. Šķiet, ka nekādi nevaram saprast viens otru un vienoties. Skaidrojam kolēģim, ka visi krēsli noteikti jānokrāso sarkanā krāsā, savukārt, kolēģis mums apgalvo, ka sarkanā krāsa ļoti slikti atstaro gaismu. It kā abi runājām par sarkano, bet kaut kādu iemeslu dēļ idejas nesakrīt un ir pretrunā. Dabiska komunikācija māca mums, kā komunicēt valodā, kas ir saprotama visiem.

Karjeras un personības attīstības centrā meklējam cilvēkam piemērotus veidus, kas palīdzētu katru dienu pieredzēt plūsmas stāvokli darbā, brīvā laika aktivitātēs, studijās.

Vai jums ir palikuši neatbildēti jautājumi? Labprāt pastāstīsim jums vairāk par Multiple Natures un Karjeras un personības attīstības centra produktiem. Zvaniet pa tālruni +371 29529995 vai atsūtiet pieprasījumu.

Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.

Piezvaniet mums:

+371 29529995

Uzrakstiet mums:

info@egoperfectus.lv