Karjeras interešu sistēma | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Karjeras interešu sistēma

Ja Jūs nezināt, kā sākt meklēt studiju virzienu, Jūs esat pareizajā vietā. Izmantojiet karjeras interešu sistēmu, lai uzzinātu, kuras studiju jomas Jūs interesē. Tāpat uzziniet vairāk par to, kā izskatās mācību gads, kādas ir specializācijas un kādas ir karjeras iespējas pēc skolas beigšanas.

KIS / SKI sistēmas izmaksas (tests un konsultācija) €59.00

Jau vairāk nekā 11 000 skolēnu ir izmantojuši karjeras interešu sistēmas priekšrocības! Izmēģiniet paši: atbildiet uz jautājumu, kuras studiju jomas Jums patiešām patīk, un uzziniet vairāk par tām un darba iespējām pēc studiju beigšanas!
PAR KARJERAS INTEREŠU SISTĒMU

Karjeras interešu sistēma (KIS) ir paredzēta studentiem, kuri nav pārliecināti, kuras studiju jomas viņus interesē. Sistēma sastāv no (vismaz) trim daļām: karjeras interešu pārbaudes, pavadošās konsultācijas un mācību jomu rokasgrāmatas. Pēc KIS ir drosmīgāk doties uz studiju un karjeras orientāciju, skaidrāk saprast, kādus jautājumus uzdot augstskolu pārstāvjiem.

Papildus pēc pārbaudes ir pieejami saistītie pakalpojumi: bezmaksas konsultācijas par studijām ārzemēs atbilstoši testa rezultātiem.

PAR KARJERAS INTEREŠU TESTU
 • Pārbaudījums paredzēts skolēniem vecumā no 14 gadiem.
 • Tests atbild uz jautājumu: "Kādas karjeras jomas mani interesē?"
 • Tests ilgs ne vairāk kā 30 minūtes.
 • Tests sastāv no 176 jautājumiem.
 • Testa rezultāti tiek sniegti kā atskaite, pa e-pastu, pdf formātā.
 • Pārskats aptver 41 darbības jomu.

Ziņojumā NEPARĀDĪTS, kāda profesija būtu jāizvēlas vai kādi ir testa dalībnieka talanti.

PAR MĀCĪBU CEĻVEDIS

Mums ir mācību zonas ceļvedis, kuru varat izmantot bez pārbaudes. Tikai bez pārbaudes var nākties daudz lasīt: galu galā ir pieejamas 41 karjeras jomas. Katalogā ir aprakstītas arī populārākās specializācijas, populārākie karjeras ceļi un darba devēji (var uzreiz meklēt darba sludinājumus uzskaitītās karjeras: prasības šīm vakancēm).

KĀ GŪT MAKSIMĀLĀS PRIEKŠROCĪBAS NO SISTĒMAS?
 1. Mierīgi kārtojiet testu, apskatiet mācību jomas. Ignorējiet tos, kas jūs nemaz neinteresē, tie Jums vairs nebūs vajadzīgi.
 1. Pārskatiet tos, kas jūs visvairāk interesē. Par tiem lasiet ceļvedī >>
 1. Vai jūs vēlētos strādāt šajā jomā? Ja jā, vai Jums ir nepieciešamās zināšanas, vērtējumi, kompetences, prasmes?
 •  Atzīmes: mācīties, sazināties ar skolotājiem.
 • Zināšanas, kompetences, spējas: mēģiniet sākt karjeru tagad, pārbaudiet, vai ir iespējas brīvprātīgajam darbam un praksei jūsu izvēlētajā karjerā. Uzziniet, vai ir izglītojoši video, interesantas grāmatas par šo tēmu.
 •   Kompetences: ja jums trūkst publiskās uzstāšanās, radošuma, laika plānošanas vai citu svarīgu kompetenču, mēģiniet meklēt informāciju par to, kā tās attīstīt, vai apmeklējiet mūsu Karjeras skolu.
 1. Norunātajā laikā nāc uz konsultāciju par Karjeras interešu sistēmu.
 1. Citi pakalpojumi:
 •   BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs - ja dodaties studēt uz ārzemēm, nāc uz konsultāciju ar pārbaudes rezultātiem, kopā izvēlēsimies atbilstošu studiju virzienu, augstskolu.
 •  MNTEST studentiem - ja vēlies sevi labāk iepazīt, zināt, kādi ir tavi intelekti un raksturi, kāda konkrēta profesija tev atbilstu vislabāk - izmanto MNTEST studentiem.
SKOLĀM, ĢIMNĀZIJĀM

Jūs varat uzaicināt mūs uz savu skolu, ģimnāziju: kāds no mūsu profesionālajiem konsultantiem pastāstīs, kas jums jāzina, lai izdarītu pareizo profesijas izvēli. Sazināties ar personības izaugsmes koučs Ilze +371 200 40 617 vai pa e-pastu:  [email protected]

Kāpēc izvēlēties karjeras interešu sistēmu?

Pārbaudīts Lietuvā!

Testu jau ir kārtojuši vairāk nekā 11 000 jauniešu no visas Lietuvas.

Rezultāti - uzreiz!

Jūs varat pabeigt testu mazāk nekā pusstundā un iegūt rezultātus tikai dažu minūšu laikā.

Noderīga informācija!

Par katru jomu varēsiet lasīt vairāk: uzzināt, kuras specializācijas ir vispopulārākās, ko sagaidīt no studijām, ko varat darīt pēc studiju beigšanas šajā jomā.

Papildu pakalpojumi

Par katru studiju virzienu atradīsi informāciju, kurās populārajās Lielbritānijas augstskolās ir šīs jomas studiju programmas. Ja pēc ieskaites vēlies konsultēties KALBA par studijām ārzemēs, vienmēr gaidām Tevi. Konsultācijas ir BEZMAKSAS.

Karjeras padomi pēc Karjeras interešu sistēmas

Karjeras interešu sistēma ir paredzēta studentiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par dažādām studiju programmām, kādu karjeru sagaidīt pēc studiju beigšanas un kādas atzīmes un prasmes nepieciešamas, izvēloties vienu vai otru ceļu

Kam paredzēta KIS konsultācija?

 •  Tiem, kuri ir apmaldījušies apmācību programmu pārpilnībā un vēlas izveidot plānu, kurai no programmām pievērst uzmanību, un no kurām no tām var atteikties.
 • Tiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par karjeras iespējām pēc konkrētas jomas apguves.
 • Tiem, kuri vēlas iegūt skaidrāku priekšstatu par to, kādi akadēmiskie sasniegumi ir nepieciešami konkrēta grāda iegūšanai.
 • Tiem, kuri vēlas, lai viņiem būtu skaidrāks plāns savas izvēlētās karjeras turpināšanai, sastādiet plānus.

Ko sagaidīt konsultācijas laikā?

 1. Pārskatiet savus KIS rezultātus ar karjeras konsultantu.
 2. Pārrunāsim karjeras jomas, kuras Jūs interesē visvairāk: kādas ir pieejamas apmācību programmas, ko varat darīt pēc studiju beigšanas.
 1. Pārrunāsim, kādi akadēmiskie sasniegumi un prasmes ir nepieciešami, lai izvēlētos konkrēto specialitāti.
 1. Sastādīsim turpmākās rīcības plānu un noteiksim mērķus.

Šīs konsultācijas laikā sašaurināsim izvēli starp plašo studiju programmu klāstu un noskaidrosim, kādi konkrēti soļi ir jāveic, ja vēlies turpināt savu ceļu izvēlētajā specialitātē.

KIS konsultācijas laikā mēs nezināsim, kura mācību programma jums ir vislabākā atbilstoši jūsu spējām un intelektam, jo ​​mēs tās neesam izmērījuši.

Ja domā par studijām ārzemēs, varam sniegt arī visaptverošus padomus par studijām ārzemēs. Ieteiksim, kuras augstskolas un studiju programmas būs Jums vispiemērotākās atbilstoši Jūsu interesēm un izskaidrosim iestāšanās prasības šajā programmā.

Konsultējam tikšanās laikā ar karjeras konsultantu vai attālināti.

Filters Sort results
Reset Apply
egoPERFECTUS Karjeras interešu sistēma
Kam tas ir paredzēts?
7.-12.klašu skolēniem.
Šobrīd konsultācijas notiek latviešu, krievu un angļu valodā.
Cena:
59.00
PIRKT
Kas ir iekļauts cenā?
 • Tiešsaistes tests.
 • Visaptverošs pravietojuma pārskats.
 • Mājasdarbs un rekomendācijas tālākai attīstībai.
Ilze P

Vai jums ir jautājumi?

Ilze Ušacka - Priekule

+371 200 40 617

[email protected]