egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Karjeras plānošana

Sadarbībā ar Lietuvas, ASV un Lielbritānijas speciālistiem mēs varam piedāvāt Jums plašu karjeras un pašizziņas pakalpojumu klāstu:
karjeras testi, nometnes, sevis izzināšanas sistēmas un konsultācijas ar karjeras konsultēšanas speciālistiem un psihologiem palīdzēs Jums atrast savu karjeras virzienu.

Nezināt, no kā sākt vai kā izvēlēties?

Piezvaniet mums: +371 29529995

Karjeras plānošanas sistēmas

egoCOMPASS

Skolēniem vecumā no 15 līdz 19 gadiem | 350 €

Karjeras vadlīnijas ar egoCOMPASS metodoloģiju: kvalitatīvs Morrisby karjeras tests, visaptveroša karjeras konsultācija ar sertificētiem karjeras konsultantiem un mācību programmas izstrāde.

Multiple Natures

Skolēniem vecumā no 16 līdz 19 gadiem | 250 €

Sistēma, kas sastāv no testiem, video un konsultācijām. Konsultāciju laikā mēs nosakām studenta daudzveidīgos intelektus un dabas, izvēlamies piemērotāko karjeru, hobijus, darba uzdevumus.

egoMENTORING

Skolēniem vecumā no 16 līdz 19 gadiem | 90€ / stundā

Šī ir konsultācija ar karjeras speciālistiem, kur mēs apskatīsim Jūsu karjeras mērķus, sekosim ceļam uz tiem un palīdzēsim Jums ievērot plānu. Mēs apskatīsim, kurus mērķus esat sasniedzis viegli, kuri ir jāsadala mazākos vai jāaizstāj ar citiem, kas vairāk atbilst Jūsu pašreizējai situācijai.

Dažādas sistēmas

Dažādām vajadzībām mums ir dažādas sistēmas un mēs kompetenti ieteiksim, kura Jums ir vispiemērotākā. Varam noskaidrot, kāda karjera ir vispiemērotākā spējām un prasmēm, kuras esiet labi sagatavojis, vai kuras vislabāk piemērotas citām aktivitātēm. Tāpat attīstām jebkurai karjerai nepieciešamās kompetences.

Pieejamība

Karjeras konsultācijas varam organizēt Jums ērtā vietā norunātā laikā. Karjeras nometnes un nodarbības notiek mūsdienīgās un mājīgās lekciju telpās Viļņā, Žverīnas rajonā.

Profesionalitāte

Karjeras konsultācijas un programmas vada tikai sertificēti karjeras konsultēšanas speciālisti un psihologi. Tāpēc varam Jums apliecināt, ka Jūs saņemsiet kvalitatīvu pakalpojumu, nevis tikai lektora iemācītu tekstu.

Atbalsts

Ar karjeras konsultāciju viss nebeidzas. Ja Jums ir nepieciešams papildu atbalsts, pasniedzēji vai speciālisti, kuri palīdzēs sasniegt Jūsu mērķus, vai padoms, kā izmēģināt sevi vienā vai otrā specialitātē, mēs varam palīdzēt.

Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.

Piezvaniet mums:

+371 29529995

Uzrakstiet mums:

info@egoperfectus.lv