MNTEST | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

MNTEST

PSIHOMETRISKS PERSONĪBAS TESTS
  /    /  MNTEST

MNTEST – uzziniet vairāk par sevi

Papildiniet savu ikdienu ar darba uzdevumiem, kas Jums atbilst vislabāk. Nosakiet, kuri uzdevumi Jums var izraisīt stresu vai izdegšanu. Iepazīstiet sevi un pieņemiet ikdienas lēmumus vieglāk!

Izmantojot MNTEST, Jūs varat atrast sev piemērotu studiju kursu, karjeras ceļu, vaļasprieku vai uzdevumu. Jūs varat noteikt, kuras no Jūsu īpašībām ikdienā netiek pietiekami izmantotas. Varat arī izmantot MNTEST kā rīku, lai atlasītu darbiniekus dažādām pozīcijām.

 Ja gribat vairāk uzzināt par MNTEST vai saņemt padomus, piezvaniet mums: +371 25677720

MNTEST JUMS

Neatkarīgi no tā, vai plānojat izskatīt kādu darba piedāvājumu, vai kur doties atvaļinājumā: ja vēlaties pieņemt pareizos lēmumus, Jums ir jāiepazīst pašam sevi. Muzejs vai kāpšana kalnos, datu analīze vai uzstāšanās tūkstošiem cilvēku priekšā. Atbildes uz to, ko Jūs izvēlaties, nosaka Jūsu iekšējās īpašības. Atpazīt tās, pieņemt lēmumus un saprast cilvēkus kļūs vieglāk.

MNTEST DARBINIEKU ATLASE

Vai darbiniekam pietiek ar zināšanām par programmas X izmantošanu un augstāko izglītību? Parasti NĒ. Izvēloties darbinieku, svarīgas ir arī viņa personības īpašības. Radošums, atjautība, uzmanība, sabiedriskums, analītiskā domāšana… MNTEST palīdzēs Jums viegli noteikt šīs (un ne tikai) kandidāta īpašības.

Mūsu filozofija un noteikumi

MNTEST ir psihometrisks tests, kas sastāv no četrām daļām:

 • 20 min. ilgs tests tiešsaistē;
 • 10 min. ilgs tests, kas tiek veidots, balstoties uz pirmā testa datiem;
 • Rezultātu apspriešana ar speciālistu (klātienē vai attālināti);
 • Personīga konsultācija (klātienē vai attālināti), kuras laikā mēs apspriedīsim Jums vissvarīgāko jautājumu.

Pirms testa Jūs saņemat saites uz videomateriālu, lai plašāk izprastu sistēmu. Pēc MNTEST Jūs varat iegādāties papildus konsultācijas, kuru laikā tiks pārrunāti Jums aktuālie jautājumi.

MNTEST tiek izmantots darbinieku atlasei nedaudz atšķirīgā veidā.

 • Divi testi kandidātam tiešsaistē.
 • Kandidāta testu apspriešana un rezultātu apstiprināšana ar speciālistu.
 • Rezultātu un ieteikumu prezentēšana atlases organizatoriem.

Iegādājoties MNTEST sev, Jūs saņemsiet:

 • MNTEST – videomateriālu, divus tiešsaistes testus, sarunu ar konsultantu par Jūsu rezultātiem.
 • Detalizēti MNTEST rezultāti: Jūs saņemsiet savu dabu un intelektu novērtējumu desmit punktu skalā, kā arī aprakstu katram novērtējumam.
 • Trīs atskaites:
  • Karjeras atskaite. Mūsu datubāzē ir aprakstītas vairāk nekā 600 dažādas profesijas. Jūs redzēsiet, kuras specialitātes vislabāk atbilst Jūsu dabām un intelektiem, kurās Jūs varat maksimāli izmantot savu potenciālu, un konsultants izskaidros grūtības, ar kurām nāksies saskarties izdarot izvēli.
  • Darba uzdevumu atskaite. Deleģējiet darbu, aprēķiniet budžetu, motivējiet kolēģus, sagatavojiet pārskatus, rakstiet tehniskus rakstus utt. – uzziniet, kuri darba uzdevumi Jums ir vispiemērotākie un kuri izraisa stresu vai garlaiko. Mums ir vairāk nekā 200 dažādu amatu, kas saistīti ar vadību, pārdošanu, apmācību, atbalstu un daudz ko citu.
  • Vaļasprieku atskaite. Izprotiet, kā lietderīgi pavadīt brīvo laiku! Atzīmējot karjeras un darba uzdevumus, mēs redzēsim, kur Jūs nesasniedzat savu potenciālu, un attiecīgi izveidosim priekšlikumus vaļaspriekiem. Mūsu sistēmā ir vairāk nekā 200 vaļasprieku piedāvājumu 12 dažādās jomās, tāpēc mēs noteikti atradīsim Jums vispiemērotāko.

Ja iegādājaties MNTEST darbinieku atlasei, Jūs saņemsiet:

 • MNTEST videomateriālu.
 • Kandidāta MNTEST profilu.
 • Kandidātam piemērotāko darba uzdevumu atskaiti.
 • Konsultāciju ar mūsu speciālistu. Tās laikā mēs sniegsim ieskatu par kandidātiem un izskaidrosim viņu profilus.

Daudzveidīgās dabas ir unikāla metodika, kas apvieno rietumu psiholoģijas zinātni ar austrumu gudrību. Ar sistēmas palīdzību Jūs labāk iepazīsiet sevi, sapratīsiet savu potenciālu. Šīs zināšanas ļaus Jums sasniegt līdzsvaru. Tieši mērķtiecīga un apzināta ikdienas lēmumu pieņemšana ir priekšnoteikums veiksmīgai personīgajai un profesionālajai dzīvei.

Vai Jums ir kādi vēl neatbildēti jautājumi? Mēs ar prieku pastāstīsim Jums par Daudzveidīgajām dabām. Sazinieties ar mums pa tālruni  +371 25677720 vai atsūtot jautājumus rakstiski.

Kāpēc MNTEST?

MNTEST ir palīdzējis vairāk nekā 150 000 cilvēku visā pasaulē.

MNTEST ir apstiprinājušas American Educational Research Association (AERA), American Psychological Association (APA) un National Council on Measurement in Education (NCME)

egoPERFECTUS strādā ar pašu teorijas un sistēmas izstrādātāju Stīvenu Rūdolfu (Steven Rudolph). Mēs testējam jaunus produktus, palīdzam sistēmu pielāgot plašākai auditorijai.

Mēs paši esam to izmēģinājuši! Visi egoPERFECTUS darbinieki ir izgājuši MNTEST. Mēs sadalām uzdevumus un motivējam darbiniekus balstoties uz Daudzveidīgo dabu filozofiju.

Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.

Piezvaniet mums:

+371 29529995

Uzrakstiet mums:

info@egoperfectus.lv