Apmaiņas programmas | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Apmaiņas programmas

  /    /  Apmaiņas programmas

Apmaiņas programmas

Tā ir unikāla iespēja, kas ļauj skolēnam iepazīt pasauli, citas kultūras, iegūt jaunus draugus, attīstīt savu personību, noskaidrot savas stiprās puses, apgūt svešvalodu, piedalīties dažādos sporta un mākslas pasākumos.  Apmaiņas programmas ietvaros skolēni dzīvo viesģimenēs vai skolas kopmītnēs, apmeklē vietējo valsts vai privāto skolu.

Vai zvaniet mums: +371 200 40 617

Apmaiņas programmas

Apmaiņas programmas

Apmaiņas programmas mērķis ir sniegt iespēju dažādu kultūru pārstāvjiem sanākt kopā un iepazīt dažādus pasaules redzējumus un dzīvesveidus.

Noskaidrojam vajadzības

Jau pirmajā konsultācijā mēs procesā aktīvi iesaistām gan bērnus, gan arī vecākus. Pielietojot egoMAPPING metodoloģiju, mēs noskaidrojam skolēna vajadzības, gaidas, mērķus un iespējas mācīties ārzemēs.

Noformējam dokumentus

Savlaicīgi un kvalitatīvi noformējam visus dokumentus. Palīdzam uzrakstīt nepieciešamās pavadvēstules. Laikus ziņojam, ja ir nepieciešama papildus informācija.

Pārrunājam variantus

Kopīgi pārrunājam apmaiņas programmas, palīdzam noslēgt līgumus un aizpildīt nepieciešamās veidlapas. Kad dokumenti ir noformēti, palīdzam sagatavoties mācībām ārzemēs, tajā skaitā apmeklējot mūsu organizētos akadēmisko mācību priekšmetu kursus atbilstoši izvēlētajai valstij un skolas programmai.

Konsultējam

Sniedzam konsultācijas visa dokumentu noformēšanas procesa un apmaiņas programmas norises laikā. Atbildam arī uz jautājumiem, kas radušies jau pēc aizbraukšanas.

Populārākās apmaiņas programmas

Francija

Dzīvojot viesģimenē Francijā apmaiņas programmas ietvaros, skolēnam ir iespēja iepazīt vietējo ikdienas dzīvi. Programma ir ideāli piemērota nobriedušiem un patstāvīgiem skolēniem, kuri vēlas nodibināt jaunus kontaktus un apgūt svešvalodu, jo tas viņiem noderēs ne vien programmas norises laikā, bet arī nākotnē. Visas ģimenes, kuras uzņem apmaiņas programmas dalībniekus, ir brīvprātīgie, kas ar lielu prieku iepazīstina skolēnus ar savu dzīvesveidu, kā arī labprāt uzzina vairāk par skolēna valsti. Skolēns mācīsies franču valodā skolā, koledžā vai licejā.

Vācija

Programmas ietvaros skolēni pilnībā iekļausies vāciski runājošā vidē, bez iespējas runāt dzimtajā valodā. Nemitīga komunikācija, klausīšanās un lasīšana jaunajā svešvalodā ļauj ātri apgūt valodu vai uzlabot jau esošās valodas prasmes. Šī programma ir ideāli piemērota neatkarīgiem skolēniem, kuri tiecas iepazīt jaunas kultūras un cilvēkus. Tā ir lieliska iespēja apgūt jaunu svešvalodu, kurā viņi varēs brīvi komunicēt ar viesģimenes locekļiem.

Īrija

Skolēni apmeklē skolu kopā ar viesģimenes bērniem vai kaimiņos dzīvojošajiem vienaudžiem. Nodarbības notiek ierastā režīmā. Skolēniem kopā ar klasesbiedriem ir iespēja piedalīties dažādos skolas rīkotos pasākumos. Skolēns var pievienoties arī dažādām vietējām interešu izglītības nodarbībām, piemēram, futbola, basketbola, deju vai mūzikas pulciņiem.

Kanāda

Skolēni dzīvo ģimenēs un apmeklē valsts vidusskolu. Ārvalstu skolēni kļūst par skolas kopienas neatņemamu sastāvdaļu. Viņi tiek motivēti piedalīties skolas organizētajos sporta, mākslas un kultūras pulciņos. Tas ļauj viņiem ātrāk saprast Kanādas vidusskolās valdošo kultūru un vērtības.

Austrālija

Skolās ir maz ārvalstu skolēnu, un tas ļauj viņiem pilnībā izbaudīt vietējo dzīvesveidu, skolas kultūru, komunikāciju klasē un ārpus tās. Viesģimenes Austrālijā ir atvērtas un gatavas atbalstīt skolēnus. Tās izmanto ikvienu iespēju, lai iepazīstinātu skolēnus ar savu valsti, kultūru un dzīvesveidu.

Jaunzēlande

Šī programma ir ideāli piemērota nobriedušiem un neatkarīgiem skolēniem, kas vēlas nodibināt jaunus kontaktus ar ārzemniekiem un kuriem ir pietiekamas valodas prasmes komunikācijai ar viesģimenes locekļiem. Pilnvērtīgas Homestay programmas ir īsta apmaiņa kultūras jomā.

Amerikas Savienotās Valstis

Programmas ietvaros jaunietis ne vien iepazīs amerikāņu kultūru, viesģimenes ikdienas dzīvi un dzīvesveidu kopumā, bet arī apmeklēs valodas kursus, piedalīsies dažādos pasākumos un ekskursijās. Jaunieši dzīvo pārbaudītās ģimenēs, kuras ir gatavas atbalstīt un silti uzņemt skolēnus, apmaiņas programmas laikā ļaujot viņiem pa īstam iepazīt amerikāņu dzīvesveidu.

Spānija

Apmaiņas programmas ietvaros jaunieši no pirmdienas līdz piektdienai apmeklē nodarbības vietējā skolā, piedalās ārpusklases pasākumos un veido ciešas draudzības saites. Programma piedāvā tuvāk iepazīties ar spāņu sadzīvi un Spānijas kultūru. Tas ir labākais veids, kā uzlabot savu spāņu valodas prasmi un integrēties šīs valsts ikdienas dzīvē.

277-kalba-izglitiba-karjera-2021-foto-maris-lazdans-photored-0578

Vai jums ir jautājumi?

Aleksandra Morščakova - Priekule

+371 25677720

aleksandra@egoperfectus.lv

Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.

Piezvaniet mums:

+371 29529995

Uzrakstiet mums:

info@egoperfectus.lv