Karjeras tests egoCOMPASS | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Pareiza universitātes, studiju, karjeras izvēle ar egoCOMPASS

Datums: 12.06.2023 (krievu valodā),11.06.2023 (latviešu valodā).

Testa ilgums: no 10:00 līdz 14:30

Testa egoCOMPASS cena:  350 € 

Vai vēlaties uzzināt vairāk par egoCOMPASS?

Piezvaniet mums: +371 29529995

Filters Sort results
Reset Apply
Pakalpojuma informācija
Cena
Karjeras testas egoCOMPASS
Kam tas ir paredzēts?
10.-12.klašu skolēniem
Sākt:
12.06.2023 (krievu valodā), 11.06.2023 (latviešu valodā)
Pārbaudes laiks:
Regulējams individuāli
Vieta:
Konsultācijas notiek ZOOM vai Vaļņu ielā 5-5, Rīgā
350.00
Pirkt
Karjeras sistēmu Atrodiet savu karjeras ceļu ar

egoCOMPASS

Kvalitatīvs karjeras tests, konsultācija ar Ilzi Priekuli-Ušacku un attīstības plāns – trīs pamatelementi, kas veido egoCOMPASS.

Karjeras tests Morrisby Profile

egoCOMPASS sistēma izmanto Morrisby Profile testu. Tests ir izveidots vairāk nekā pirms 50 gadiem Lielbritānijā, bet tas joprojām ir plaši pazīstams un tiek izmantots visā pasaulē kā kvalitatīvs karjeras izvēles instruments. Testu ir veikuši jau vairāk nekā 80 000 cilvēku. Morrisby Profile testu pastāvīgi pilnveido Britu psiholoģijas biedrības (British Psychological Society) Psiholoģiskās testēšanas centrā (Psychological Testing Centre).

Tests ietver aptuveni 100 lappuses ar dažādiem uzdevumiem, kuru izpilde aizņem līdz četrām stundām. Laiks aizrit ātri, jo jautājumi ir interesanti un saistoši. Aizpildītie testi tiek nosūtīti uz Morrisby galveno mītni Lielbritānijā, kur tos izvērtē un pēc tam sūta atpakaļ uz Latviju.

Konsultācija jauniešiem un viņu vecākiem

2 – 2,5 nedēļas pēc testēšanas jaunietis ar vecākiem e-pastā saņem testa rezultātus un ielūgumu uz konsultāciju egoPERFECTUS birojā Vaļņu ielā 5 (Vecrīgā) vai citā norunātā vietā. Kosultācijas vada: Personības izaugsmes koučs, karjeras konsultants Ilze Ušacka–Priekule. Testa rezultāti tiek pārrunāti ar jaunieti, kurš testu veicis, un ar viņa vecākiem. Konsultācijas laikā tiek skaidroti testa rezultāti un sagatavots individuāls attīstības plāns.

Konsultācijas ilgums ~1,5 stunda.

Testa rezultāti ir angļu valodā, bet konsultācija notiek latviešu valodā.

Individuālais attīstības plāns

Pēdējais egoCOMPASS posms ir individuāla karjeras plāna izstrāde.

Konsultācijas laikā ar jaunieti, kurš veica testu, un viņa vecākiem tiek pārrunāti turpmākie individuālās attīstības posmi. Konsultants iesaka, kādas darbības jāveic, lai pareizi izvēlētos karjeras virzienu. Varbūt jaunietim nepieciešams attīstīt komandas darba vai līderības kompetences, bet varbūt nepieciešams pilnveidot zināšanas un uzlabot vidējo atzīmi matemātikā vai vēsturē. Tāpat nepieciešamības gadījumā mēs varam ieteikt vispiemērotākās mācību iestādes – vidusskolas, koledžas vai universitātes visā pasaulē.

Vai jums rūp sava bērna turpmākā karjera?

Reģistrējieties karjeras testam!
  • egoCOMPASS palīdz izprast savas spējas, izvēlēties mācību priekšmetus un piemērotākās profesijas.
  • Ir svarīgi iepazīt sevi pirms izvēlēties vidējo izglītību, studijas vai apmaiņas programmu ārzemēs.
  • Testa rezultātus ar jums pārrunās un attīstības plānu sastādīs profesionāla karjeras konsultante Ilze Ušacka -Priekule.

Testa valoda: latviešu
Testa ilgums: 4 stundas
Tests neprasa nekādu iepriekšēju sagatavošanos vai mājasdarbu izpildi!

Cena: 350€

Vairāk par egoCOMPASS

Karjeras plānošana sākas ar atbildi uz dažiem pamatjautājumiem – kādas ir jaunieša stiprās īpašības, personības tips un spējas, kāda ir viņa iespējamā karjeras izvēle, kas varētu palīdzēt gūt panākumus un sniegt gandarījumu profesionālajā jomā.

egoCOMPASS palīdz atbildēt uz šiem jautājumiem. Tests palīdz karjeras konsultantiem noskaidrot personības unikālās īpašības, izteiktas dotības veikt attiecīgas darbības un noteikt vispiemērotākos karjeras virzienus, kas varētu nodrošināt personīgās izaugsmes iespējas vēl tikko iesāktajā jaunieša karjeras ceļā.

egoCOMPASS nodrošina personalizētus, nešabloniskus rezultātus, kas ģenerēti pamatojoties uz testa izpildītāja atbildēm. Veiktā karjeras testa pārskats ir detalizēts – tajā ir norādīti ne tikai piemērotāko profesiju veidi, bet arī plaši analizēts personības tips, esošās vispārējās prasmes un jaunieša unikālās īpatnības.

Pēc testa rezultātu saņemšanas notiek individuāla konsultācija, kurā piedalās jaunietis, kurš izpildīja testu, un viņa vecāki. Profesionāls karjeras konsultants izskaidro testa rezultātus un sniedz precīzus ieteikumus jaunieša karjeras, studiju un izaugsmes jautājumos. Konsultācijā tiek pārrunāts arī rīcības plānu turpmākai teorētisko zināšanu un personīgajai pilnveidei. Šo plānu īstenot var palīdzēt egoPERFECTUS speciālisti.

Vai jums ir jautājumi?

Elīna Ķēniņa

+371 29529995

[email protected]

UZRAKSTIET MUMS