Vidējā izglītība ārzemēs | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Vidējā izglītība ārzemēs

Sistematizēti sniegsim Jums aktuālu informāciju par vidējo izglītību vai apmaiņas programmām ārzemēs.

Savā ilggadējā pieredzē esam ievērojuši, ka bieži vien klienti zina, ko vēlas, bet informācijas ir pārāk daudz, avoti dažādi, un precīzu atbilžu uz esošajiem jautājumiem nav.

Tāpēc aicinām paļauties uz mūsu speciālistiem, kuri iepazīstinās ar skolu piedāvājumu, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes, un pavadīs Jūs un Jūsu bērnus katrā solī – no pareizas skolas izvēles līdz pirmajai mācību nodarbībai ārzemēs.

Konsultācijas par vidējo izglītību ārzemēs, tagad notiek tiešsaistē.

Vai nezināt, ar ko sākt?

Piezvaniet mums: +371 200 40 617

Vidējā izglītība ārzemēs

Apmaiņas programmas

Skolēniem vecumā no 15 līdz 19 gadiem

Apmaiņas programma visbiežāk nozīmē pusgada vai gada ilgu dzīvošanu ārzemēs pieņemošajā ģimenē un mācīšanos vietējā skolā. Šīs programmas vairāk paredzētas nevis akadēmisko sekmju uzlabošanai, bet citas kultūras iepazīšanai, jaunas pieredzes gūšanai un svešvalodas prasmju attīstīšanai.

Vidējā izglītība

no 8. klases

Vidējo izglītību privātajās skolās parasti izvēlas tie, kuri grib saņemt personalizētu apmācību, uzmanīgu attieksmi pret jaunieša personīgajām vajadzībām, tiecas uz augstākām akadēmiskajām ballēm vai plāno stāties prestižās ārzemju universitātēs. Turklāt tā ir laba iespēja apgūt svešvalodu un iepazīt jaunu kultūru.

Vasaras programmas

Skolēniem vecumā no 14 līdz 19 gadiem

Ārzemju vidusskolas, koledžas un universitātes piedāvā dažādas vasaras programmas – nometnes, kur jaunieši var izmēģināt ārzemju vidējās izglītības priekšrocības vai novērtēt dažādas studiju programmas.

Noskaidrojam vajadzības

Jau pirmajā konsultācijā iesaistām aktīvā sadarbībā gan vecākus, gan bērnus. Izmantojot egoMAPPING metodiku, noskaidrojam skolēna vajadzības, kas saistītas ar mācībām ārzemēs, viņa vēlmes, mērķus un iespējas.

Novērtējam zināšanas

Novērtējam skolēna sasniegumus, akadēmiskos vērtējumus, skolas atzīmes. Nosakām arī tos mācību priekšmetus, kuru līmenis ir jāuzlabo.

Sniedzam piedāvājumus

Sniedzam vispiemērotākos vidējās izglītības piedāvājumus, ņemot vērā skolēna izteiktās vajadzības pēc pilnveidošanās, finansiālās iespējas un vēlmes.

Sagatavojam pieteikumu

Kārtīgi aizpildām pieteikšanās dokumentus. Pārtulkojam skolas atzīmes.

Rīkojam skolu apmeklējumus

Koordinējam vizītes uz ārvalstu skolām, kuru laikā var apskatīt skolas telpas, izjust gaisotni. Tāpat organizējam tikšanās ar ārzemju skolām Lietuvā.

Sakārtojam dokumentus

Kopā apspriežam skolu piedāvājumus, palīdzam parakstīt līgumu ar izvēlēto skolu un aizpildīt nepieciešamās veidlapas. Pēc dokumentu parakstīšanas palīdzam sagatavoties mācībām ārzemēs – mācām akadēmisko priekšmetu angļu valodā, ņemot vērā izvēlētās skolas programmu.

Kāpēc ir vērts izvēlēties skolu ārzemēs?

Ļoti augsta vidējās izglītības kvalitāte. Tas nozīmē, ka tiek attīstītas ne tikai mācību priekšmetu sekmes, bet arī ticība sev, tolerance, personiskās spējas.

Iespēja papildus attīstīt savas spējas izvēlētajā zinātnes jomā.

Katram skolēnam tiek veltīta individuāla uzmanība. Skolēnam ir savs padomdevējs izglītības jautājumos, kurš mudina mērķtiecīgi virzīties uz saviem mērķiem, palīdz pārvarēt rodošās grūtības.

Tiek mācītas gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas – skolas ir nodrošinātas ar visu nepieciešamo laboratoriju tehniku, pieejamas lielas modernas bibliotēkas.

Lieliska ārpusstundu aktivitāšu izvēle, ko ir viegli savienot ar mācībām – no dažādiem ūdens sporta veidiem līdz jāšanai, no tenisa līdz modernajām dejām, dažādām mākslas nodarbībām.

Aktīva svešvalodas zināšanu padziļināšana.

Vidējā izglītība ārzemēs sniedz skolēniem iespēju iegūt augstas kvalitātes vidējās izglītības diplomu un pilnveidot spējas izvēlētajā jomā. Vidējā izglītība ārzemēs ir vērtīga vairāku iemeslu dēļ. Svarīgākais ir tas, ka ārzemju izglītības sistēmas ir veidojušās gadu desmitiem vai pat gadsimtiem ilgi un tāpēc tām raksturīga stabilitāte un tradīcijas.

Vidējai izglītībai ir augsta kvalitāte, teoriju šeit nav iespējams nodalīt no prakses, un katram bērnam tiek veltīta individuāla uzmanība. Turklāt jauniešiem tiek piedāvātas ļoti plašas un interesantas ārpusstundu aktivitātes. Piemēram, Lielbritānija, ASV, Kanāda, Šveice un Francija piedāvā ļoti augstas kvalitātes vidējo izglītību ar attiecīgu specializāciju sporta vai mākslas jomā. Šī iemesla dēļ skolēni var viegli apvienot akadēmiskās mācības ar citām ārpusstundu aktivitātēm.

egoPERFECTUS skolēniem piedāvā arī apmaiņas programmas ārzemēs. Šis piedāvājums ir īpaši piemērots tiem, kuri grib uzlabot svešvalodas zināšanas, labāk iepazīt izvēlēto valsti, mācoties šīs valsts vidusskolā vienu trimestri, semestri vai pilnu akadēmisko mācību gadu. Starptautiskās apmaiņu programmas piedāvā piemērotus apstākļus, lai varētu padziļināt izvēlētās svešvalodas zināšanas, iepazīties ar jaunu valsti un tās kultūru, kā arī lielisku iespēju attīstīt patstāvību, atrast jaunus vaļaspriekus.

Ārzemju vidusskolā iegūta pieredze, kaut arī īslaicīga, ietekmē veiksmīgu karjeru. Apmaiņas programma sniedz iespēju izjust atšķirīgu kultūru – skolēnam ir izdevība iepazīt un novērtēt sevi citā sociālajā un kultūras vidē. Šāda pieredze maina uzskatus, citādi tiek uztverta agrākā un tagadējā vide, attīstās patstāvība, reāls skats uz dzīvi. Ārzemju izglītības sistēmas mudināts skolēns sāk apzināties savas spējas, vajadzības un vēlmes. Viņš neatlaidīgi tiecas uz saviem mērķiem akadēmiskajā un vaļasprieku jomā. Tas palīdz nākotnē, pēc skolas absolvēšanas, izvēlēties atbilstošu profesionālo sfēru, veiksmīgi veidot karjeru.

277-kalba-izglitiba-karjera-2021-foto-maris-lazdans-photored-0578

Vai jums ir jautājumi?

Aleksandra Morščakova - Priekule

+371 25677720

aleksandra@egoperfectus.lv

Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.

Piezvaniet mums:

+371 20040154

Uzrakstiet mums:

info@egoperfectus.lv