Privātās vidusskolas ārzemēs | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Privātās vidusskolas ārzemēs

Ārvalstu skolas mēdz būt ļoti dažādas - atšķiras mācību metodes, nodarbību struktūra, ārpus stundu aktivitāšu klāsts un, protams, skolas vēsture, tradīcijas un pieteikšanās process. Mēs palīdzēsim atrast tieši jūsu bērnam vispiemērotāko skolu, kura atbildīs jums gan pēc vērtībām, gan finansiālajām iespējām, kā arī noformēsim visus nepieciešamos dokumentus.

Mūsu pieredzējušie speciālisti atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem. Taču, lai jums rastos priekšstats par skolām un to sniegtajām iespējām skolēniem, aicinām jūs iepazīties ar atsevišķu skolu aprakstiem zemāk atrodamajā katalogā.

Vai zvaniet mums: +371 200 40 617

Vidusskolas un koledžas

Truro School

Privātskola Kornvolā, Lielbritānijā

Truro School, kura ir dibināta 1880. gadā, akadēmiskā izcilība un praktiskas zināšanas par pasauli iet roku rokā. Skola sniedz iespēju skolēniem ne tikai sasniegt augstus akadēmiskos rezultātus, bet arī apgūt dažādas prasmes. No mācībām brīvajā laikā un nedēļas nogalēs skolēniem ir iespēja nodarboties ar mākslu, sportu un citām attīstošām nodarbēm.

 • Truro School ir visaugstākās kvalitātes mācīšanas standarti, kas nodrošina augstus skolēnu akadēmiskos rezultātus.
 • Skola piedāvā plašu akadēmisko, ārpus stundu un nedēļas nogalēs pieejamo aktivitāšu klāstu: sports, mūzika, teātris, māksla un citi.
 • Skolēniem, kuriem angļu valoda nav dzimtā valoda, skola nodrošina profesionālu mācībspēku palīdzību. Tādējādi skolēni vieglāk apgūst valodu un ātrāk var pilnvērtīgi iekļauties mācību procesā.

Katrs skolēns arī saņem individuālu palīdzību universitāšu izvēlē Lielbritānijā vai citās valstīs pēc skolēna izvēles. Personalizēta un profesionāla palīdzība tiek sniegta arī tiem skolēniem, kuri vēlas iestāties Oksfordas vai Kembridžas universitātēs.

Cardiff Sixth Form College

Privātā koledža Kārdifā, Lielbritānijā

2018. gadā laikraksts Times Newspaper atzina Cardiff Sixth Form College par labāko Lielbritānijas privātskolu mācīšanas kvalitātes ziņā. Šīs skolas pasniedzēji ir augsti kvalificēti speciālisti, kuri paralēli darbam šajā koledžā pieņem eksāmenus un veic kvalitātes vērtēšanu arī citās skolās.

 • Cardiff Sixth Form College ir piemērota enerģiskiem skolēniem, kuri apzinās, ka visaugstākie rezultāti ir sasniedzami tikai ar nopietnu darbu no viņu puses.
 • Draudzīga, multikulturāla vide, kurā mācās skolēni no vairāk nekā 40 dažādām pasaules valstīm.
 • Iespējas darboties kā brīvprātīgajiem dažādās organizācijās vai kļūt par praktikaniem starptautiskos uzņēmumos.
 • Katram skolēnam tiek veltīta individuāla pasniedzēju uzmanība.

Skola ne tikai veicina akadēmisko izcilību, bet arī piedāvā daudz dažādu ārpus stundu aktivitāšu iespējas no mākslas līdz sportam, nodrošinot skolēniem pilnvērtīgi piepildītu laiku un vispusīgu personīgo izaugsmi.

Queen Ethelburga's College

Privātskola Anglijas ziemeļos, Lielbritānijā

Queen Ethelburga’s koledža atrodas skaistā Ziemeļjorkšīres grāfistes lauku apvidū un jau kopš 1912. gada piedāvā enerģisku un atbalstošu vidi skolēniem.

 • Queen Ethelburga’s koledža ir viena no TOP 10 A level skolām Lielbritānijā. 95% tās absolventu saņem studiju vietu tajā universitātē un programmā, kura ir viņu pirmā prioritāte.
 • Mazas grupas, aizrautīgi un laipni pasniedzēji.
 • Vairāk nekā 100 dažādu ārpus mācību aktivitāšu.
 • Moderns sporta aprīkojums un ērtas studentu kopmītnes.

Tās augsto izglītības standartu dēļ Queen Ethelburga’s koledžai ir lieliska reputācija gan Lielbitānijā, gan citās valstīs un pēdējo gadu laikā tā ir daudzkārt pieaugusi. Skola to uztver ne tikai kā novērtējumu savai darbībai, bet arī kā pamudinājumu turpināt uzlabot izglītības kvalitāti, kas būtu līdzvērtīga pasaules labākajām skolām.

Bosworth Independent College

Bosworth Independent College

Privāta koledža Northemptonā, Lielbritānijā

Bosworth Independent College ir starptautiska privātā koledža, kas atrodas pašā Anglijas vidienē – Princeses Diānas dzimtajā pilsētā Northemptonā, vien stundas brauciena attālumā no Londonas.

 • Koledžas akadēmiskās programmas ir paredzētas skolēniem no 13 līdz 19 gadu vecumam.
 • Akadēmiski spēcīgākajiem skolēniem tiek piedāvātas speciālas sagatavošanās programmas studijām prestižās universitātēs un studiju programmās, piemēram, medicīnas studijas, iestāšanās Oksfordas un Kembridžas universitātes.
 • Vidēji vienā grupā ir tikai 8 skolēni. Tādējādi skola katram skolēnam nodrošina individuālu pasniedzēja uzmanību.

Koledža nodrošina skolēniem nepieciešamo atbalstu un zināšanas, lai viņi varētu iestāties labākajās pasaules universitātēs. Tās piedāvātās mācību programmas labi sabalansē akadēmisko un sabiedrisko dzīvi, lai veicinātu skolēnu labsajūtu un pozitīvu attieksmi pret mācībām.

Carlsbad International School

Privātskola Čehijas kūrortpilsētā Karlovi Vari

Carlsbad International School ir akreditēta International Baccalaureate (IB) skola, kur mācības tiek nodrošinātas angļu valodā. Skolā tiek uzņemti jaunieši vecumā no 16-19 gadiem.

Skola lepojas ar lielu sporta un veselīga dzīvesveida programmu daudzveidību, kultūras izbraucieniem uz citām valstīm (Itālija, Vācija, Ungārija).

Skolas galvenā priekšrocība ir skolotāju un skolēnu attiecība 1:3. Tas nodrošina katram skolēnam pietiekami daudz individuālas uzmanības.

Pickering College

Privātā koledža, kas atrodas Ņūmārketas pilsētā Kanādas Ontario provincē.

Pickering College ir privāta vidusskola Kanādā, kas izglīto audzēkņus no bērnudārza vecuma līdz 12. klasei. 1842. gadā dibinātās Pickering College misija ir katrā skolēnā attīstīt atbildību un spēju padarīt pasauli labāku un skaistāku. Skolas vīzija ir veidot novatoriskus, drosmīgus un līdzjūtīgus pasaules pilsoņus, kuri rīkojas saskaņā ar savām vērtībām.

Koledža nodrošina dažādību visās jomās. Tās unikālā pieeja nodrošina vispusēju izglītību, galveno uzmanību pievēršot akadēmiskajai izcilībai, mācību priekšmetu apguvei, rakstura un līderības attīstībai.

Pickering College ir radīta dinamiska, aizraujoša un izaicinājumu pilna mācību vide, kur uzsvars tiek likts uz cieņu un uzticību. Koledža mudina katru skolēnu sasniegt to, kas viņam iepriekš varēja šķist neiespējams.

WVwKbg7O9ALE-e1604671776846

Notre-Dame International High School

Privātā vidusskola Parīzē

Notre Dame International High School atrodas Francijas galvaspilsētā Parīzē un piedāvā iespēju apgūt franču valodu un iepazīt franču kultūru, mācoties ASV vidējās izglītības programmā.

 • Mācības notiek angļu valodā, tāpēc skolā veiksmīgi kopā mācās skolēni no visas pasaules.
 • Notre Dame International High School piedāvā IB programmu vai ASV vidējās izglītības modeli, kā arī apmaiņas programmas.
 • Mazais skolēnu skaits katrā klasē nodrošina to, ka katrs skolēns var attīstīt savas stiprās puses un pilnveidoties starptautiskā vidē.