Informācija | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Vēlaties uzzināt vairāk par studijām ārzemēs?

Tad esat pareizajā vietā.

Visi svarīgie datumi topošajiem studentiem

Informācija par finansējumu

Jums nepieciešamie dokumenti

Nevēlaties lasīt? Vēlaties saņemt visu nepieciešamo informāciju, kas apkopota tieši jums? Apskatiet mūsu piedāvātos pakalpojumus vai rakstiet mums:

KO MĒS PIEDĀVĀJAM BEZ MAKSAS?

FRESHMAN

Bezmaksas žurnāls par visu, kas saistīts ar studijām ārzemēs. Mūsu birojos, izstādēs-gadatirgos, semināros jūs varat saņemt žurnāla drukāto versiju vai lejupielādēt to, pierakstoties mūsu vēstuļu saņemšanai.

IZSTĀDE-GADATIRGUS

Izglītība un Karjera – bezmaksas izglītojoša izstāde-gadatirgus, kas norisinās rudenī Rīgā. Šī izstāde-gadatirgus gadu no gada paplašinās, piedāvājot interesantus pasākumus, seminārus, konsultācijas uz vietas kopā ar apmācībām, konsultācijām karjeras un ārvalstu universitāšu izvēles jautājumos.

SEMINĀRI

Mūsu profesionālie konsultanti rīko studijām ārzemēs veltītus klātienes seminārus Rīgā un skolās visā Latvijā. Mēs rīkojam arī vebinārus, stāstot svarīgu informāciju par konkrētām universitātēm vai studiju programmām.

PIRMĀ KONSULTĀCIJA

Neesat pārliecināts par savu izvēli? Vēlaties uzzināt vairāk par studijām ārzemēs un par to, kā tām sagatavoties? Vienkārši aprunājieties par to, kas jūs uztrauc ar mūsu profesionālajiem konsultantiem.

Maksa par studijām ārzemēs

Šīs ir aptuvenās maksas, studējot ārzemēs bakalaura programmā. Ņemiet vērā, ka maksa var nedaudz atšķirties valūtas kursa svārstību dēļ.

Dānija, Zviedrija – bez maksas

Beļģija – 961,9 EUR

Kipra – 4000 EUR

Polija, Grieķija – 4000-10000 EUR

Nīderlande – 2209-2600 EUR

Īrija – 0-11000 EUR

Somija – 0-18000 EUR

Vācija – 0-20000 EUR

Lielbritānija – 5800-10500 EUR

Piedāvājam pieteikties konsultācijai un apspriest savas finanses ar profesionālu konsultantu, jo pastāv finansējuma varianti, speciāli studiju kredīti vai granti. Piemēram, Nīderlandē pirmajam studiju gadam var saņemt līdzfinansējumu līdz pat 50% apmērā. Tas viss nebūs norādīts pamatinformācijas tabulā.

Svarīgi datumi

Datumi dokumentu iesniegšanai

 

Lielbritānija pirmais posms – 15. janvāris
otrais posms – 30. jūnijs
Dānija 15. marts
Nīderlande 15. janvāris - pētniecības universitātēm un 1. maijs - lielākajai daļai universitāšu
Citas valstis atkarīgs no universitātes

Dokumenti

Kuri dokumenti ir vajadzīgi, lai uzsāktu studijas ārzemēs? Ar jūsu skolas atestātu nepietiks. Jums nepieciešamie dokumenti motivācijas vēstule, rekomendācijas, angļu valodas zināšanas apliecinošs dokuments. Dažām studiju programmām būs nepieciešams arī konkrētu kursu beigšanu apliecinošs dokuments, portfolio vai darba/brīvprātīgo pieredze.

Lejupielādējiet nepieciešamo dokumentu pamatsarakstu vai piesakieties konsultācijai, lai apspriestu savus variantus

Kādēļ ir vērts studēt ārzemēs?

Studēšanai ārzemēs ir ļoti daudz plusu. Acīmredzamākie, protams, ir patstāvīga dzīvesveida un valodas prasmju apguve, kā arī iespēja iepazīt multikulturālu vidi. Un tas vēl nav viss.

Plaša studiju programmu izvēle

Lielbritānijā vien ir ap 50 000 studiju programmu, līdz ar to studiju programmu izvēle ārzemēs ir ļoti plaša. Tāpat iespējams atrast retas specialitātes, kuras Latvijā netiek piedāvātas. Ārzemēs ir populāri dubultie bakalaura grādi, kuru laikā tiek iegūtas zināšanas divās jomās.

Moderni mācību līdzekļi

Ārzemju universitātes daudz līdzekļu iegulda mācību telpās, tehnoloģijās un bibliotēkās. Augstskolas visbiežāk izmanto jaunāko tehniku, tāpēc studentiem ir lieliska iespēja ne tikai iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām, bet tās arī praktiski pielietot.

Prasmes un pieredze

Ārzemju universitātes daudz uzmanības velta praktiskiem uzdevumiem un projektiem. Pabeidzot studijas, iegūsi nenovērtējamas praktiskās iemaņas. Ja izvēlēsies programmu, kurā ietilpst prakses gads, jau studiju laikā iegūsi sākotnējo darba pieredzi specialitātē, kas, savukārt, palīdzēs vieglāk atrast darbu.

Intensīva apmācība

Varēsi mācīties intensīvi. Vairumā valstu profesionālās izglītības studijas ilgst 1,5–2 gadus. Bakalaura studijas ilgst 3–3,5 gadus, bet maģistrantūra – no 1 līdz 2 gadiem. Tādējādi četru gadu laikā var iegūt gan bakalaura, gan maģistra diplomu.

Darbs studiju laikā

ES valstu studentiem mācību gada laikā ieteicams strādāt aptuveni 20 stundas nedēļā. Daudzās universitātēs ir nodarbinātības centri, kuri palīdz studentiem atrast darbu.

Augsti izglītības standarti

Ārzemju augstskolās pasniedzēji ar studentiem komunicē brīvi un neformāli. Vairumā ārvalstu universitāšu uz desmit studentiem ir viens pasniedzējs, kas ir ļoti svarīgi, lai iegūtu kvalitatīvu izglītību.

Vēlaties apspriest ar profesionāļiem jūsu izvēlētās universitātes?

Sazinieties ar mūsu komandu

Marks Krontāls

Ārzemju izglītības konsultants
Tālr.: +371 26011778
E-pasts: [email protected]

Anna Strode

Ārzemju izglītības konsultante
Tālr.: +371 25638009
E-pasts: [email protected]

RAKSTĪT PIEPRASĪJUMU