Būvniecība | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Būvniecība 

Šīs studijas ir vērstas uz konkrētu inženierzinātņu jomu atkarībā no tā, par ko vēlaties kļūt. Būvniecības vadības pamatprogramma ietvers plānošanu, vadību, līgumtiesības, izmaksu aprēķinu un drošības procedūru novērtēšanu būvniecības projektos.

Studiju laikā ne tikai teorētiski, bet arī praktiski apgūsi, kā vadīt būvdarbus un resursus lielos būvniecības projektos (piemēram, ceļi, ēkas u. c.). Studentiem tiek doti praktiski uzdevumi par infrastruktūras attīstības un uzturēšanas resursu aprēķināšanu un pārvaldību, lai jūs varētu attīstīt savas prasmes, mācīties no būvniecības profesionāļiem un iemācīties strādāt reālos apstākļos.

Vēlaties padomu par karjeru vai studijām ārzemēs? 

Rakstiet mums.

Populārākās specializācijas būvniecības zinātnēs ir šādas:

Būvniecības pakalpojumi. Šī specializācija ietver elektrotehniku, mašīnbūvi un sabiedrības veselību. Maģistra grādi būvniecības pakalpojumu jomā bieži vien ir specializēti, koncentrējoties uz projektēšanu, materiālu piegādi vai projektu vadību. Papildu apmācība tiek sniegta par ugunsdrošības sistēmu vai zibensnovedēju, elektroapgādes sistēmu u. c. uzstādīšanu. Studentiem tiek nodrošinātas praktiskas apmācības jaunu ēku būvniecības metožu izstrādē.

Būvniecības projektu vadība. Šī specializācija ir paredzēta tiem, kas vēlas veidot karjeru būvniecības vadības jomā. Studiju laikā apgūsi riska pārvaldību, nekustamā īpašuma un finanšu pārvaldību, ilgtspējīgu dizainu.

Ģeodēzija. Šī specializācija būvniecībā koncentrējas uz spēju veidot kartes vai būvniecības plānus un aprakstīt zemes platību īpašības. Studenti apgūs matemātiku, mērniecības vēsturi un sagatavos kursa darbus par būvnormatīviem, noteikumiem un inženierzinātņu principiem. Studenti varēs arī specializēties konkrētās ģeodēzijas jomās, piemēram, mērniecībā, topogrāfijā, būvniecībā, fotogrammetrijā un kadastrālajā mērniecībā. Maģistrantūrā jūs iemācīsieties atšifrēt un saprast sarežģītas matemātiskas problēmas un veikt precīzus mērījumus. Jūs iegūsiet arī zināšanas par augsnes un minerālu fizikālajām īpašībām.

Pēc studiju pabeigšanas jūs varēsiet izvēlēties būvkontroles inspektora, būvinženiera, būvinspektora, būvdarbu vadītāja, inspektora, ilgtspējas konsultanta, arhitektūras tehnologa, vides inženiera, ēku apsaimniekotāja, pilsētplānotāja un dažādu būvniecības projektu vadītāja amatu.

Visbiežāk šīs jomas profesionāļi tiek piesaistīti no starptautiskiem būvniecības uzņēmumiem, inženiertehniskajiem būvuzņēmējiem, būvniecības un projektu vadības konsultāciju uzņēmumiem, nekustamā īpašuma attīstības uzņēmumiem, mājokļu asociācijām u. c.

Kā notiek mūsu konsultācijas un kādus pakalpojumus mēs piedāvājam?

  • Kopā ar klientu mēs izvērtējam viņa vēlmes, ambīcijas, finansiālās iespējas, karjeras mērķus, iespējas izpildīt iestājprasības un daudz citu svarīgu kritēriju, kuri ļauj mums sniegt klientiem informāciju par viņiem vispiemērotākajām mācību iestādēm dažādās pasaules valstīs.
  • Mēs sniedzam saviem klientiem detalizētu informāciju par viņu izvēlētajām augstākās izglītības iestādēm ārzemēs un studiju programmām, mācību maksu, apmaksas kārtību, stipendijām un iespēju saņemt finansējumu, dokumentu iesniegšanas kārtību un iestāšanās noteikumiem, dzīvošanas iespējām, darba iespējām un citiem būtiskiem aspektiem.
  • Mēs pilnībā uzņemamies rūpes par visu nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, kas nepieciešami, lai iestātos mūsu klientu izvēlētajās mācību iestādēs ārzemēs, kā arī noformējam studiju pieteikumu.
  • Pārbaudīsim un rediģēsim Jūsu motivācijas un rekomendācijas vēstules, kā arī nepieciešamības gadījumā nodrošināsim dokumentu tulkojumu angļu valodā.
  • Aizpildīsim pieteikuma veidlapas.
  • Palīdzēsim, ja Jums būs nepieciešama studenta vīza (piemēram, Austrālijā, ASV, Kanādā): sniegsim nepieciešamo dokumentu sarakstu un vīzas pieteikuma veidlapu, palīdzēsim aizpildīt medicīniskās pārbaudes dokumentus un iegādāties veselības apdrošināšanu.
  • Atradīsim Jums piemērotāko naktsmītni: reģistrēsim studentu hostelī vai mājoklī.
  • Atradīsim un iegādāsimies aviobiļetes par vislabāko cenu, lidojuma datumu un ilgumu vai atbilstoši jebkurām citām personiskām prasībām.
  • Sniegsim visu informāciju par darba iespējām un dzīvi izvēlētajā valstī.
  • Visa izglītības procesa laikā un uzturēšanās laikā valstī mēs labprāt atbildēsim uz jums aktuāliem jautājumiem.