Psiholoģija | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Psiholoģija 

Psiholoģiju var apgūt cilvēki, kuriem patīk pētīt citu cilvēku motīvus, domas, rīcību un reakciju. Šie pētījumi ietver zināšanas par prātu un tā darbību. Tā sniedz arī teorētiskās un praktiskās zināšanas, kas nepieciešamas, lai sāktu psihologa karjeru. Jūs apgūsiet vispārējo psiholoģiju, statistiku, personības psiholoģiju un eksperimentālo psiholoģiju.

Psiholoģijas bakalaura grāds sniedz jums būtiskas praktiskās iemaņas, kas nepieciešamas, lai strādātu par psihologu: novērtēt klienta vajadzības, izrādīt rūpes un empātiju, kā arī padziļināti un precīzi analizēt dažādas situācijas.

Vēlaties padomu par karjeru vai studijām ārzemēs? 

Rakstiet mums.

Pilnu "Crash Course Psychology" atskaņošanas sarakstu var atrast šeit >>>

Psiholoģijā ir daudz specializētu jomu, tostarp uzņēmējdarbība, izglītība, sports un socioloģija. Šeit ir uzskaitītas dažas no populārākajām specializācijām psiholoģijā:

Klīniskā psiholoģija. Šī specializācija aptver psiholoģijas pamatus, lai varētu veidot klīniskā psihologa karjeru. Tādējādi klīniskā psiholoģija ietver pacientu garīgās veselības novērtēšanu, uzvedības problēmu identificēšanu un ārstēšanas nozīmēšanu. Jāatceras, ka, lai nākotnē kļūtu par klīnisko psihologu, jums būs jāiegūst doktora grāds šajā jomā.

Konsultatīvā psiholoģija. Šī specializācija sniegs jums stabilu pamatu garīgās veselības problēmu un traumu atpazīšanā, attīstības posmos, dažādās konsultēšanas tehnikās un praktiskajās iemaņās, kas nepieciešamas psihologa karjerai.

Eksperimentālā psiholoģija. Šī psiholoģijas specializācija vairāk balstās uz zinātnisko metodi un cilvēka uzvedības eksperimentāliem pētījumiem. Pēc šī grāda iegūšanas var turpināt specializēties konkrētā psiholoģisko pētījumu jomā, piemēram, klīniskajā attīstības, sociālajā vai kognitīvajā neirozinātnē.

Kriminālā psiholoģija/kriminoloģija. Šajā kursā jums būs iespēja analizēt noziedzības psiholoģiskos cēloņus un noziedzības novēršanas stratēģijas. Ja plānojat kļūt par profesionālu kriminologu, jūs aicinās piedalīties dažādu noziegumu izmeklēšanā, lai veiktu aizdomās turamo psiholoģisko novērtējumu un novērtētu viņu noslieci uz atkārtotu noziegumu izdarīšanu. Jums būs arī jāierodas tiesā, lai piedalītos strīdīgu lietu risināšanā un sniegtu profesionālas psiholoģiskās zināšanas.

Papildus šīm specializācijām varat izvēlēties arī šādas specializācijas psiholoģijā:

Biznesa psiholoģija. Šī specializācija ir vērsta uz mūsdienīgiem psiholoģijas principiem, kas nepieciešami uzņēmējdarbībā, lai saglabātu vadošo pozīciju tirgū.

Evolūcijas psiholoģija. Šī specializācija ir saistīta ar cilvēka uzvedības izpratni. Studiju laikā jūs padziļināti studēsiet evolūcijas teoriju.

Bērnu psiholoģija. Šī specializācija psiholoģijā būs vērsta uz padziļinātiem pētījumiem par bērnu psiholoģisko attīstību un praktisko iemaņu apmācību.

Izglītības psiholoģija. Šī specializācija ir vērsta uz psiholoģijas teorijas, pētījumu un prakses pielietojumu jaunākās paaudzes izglītības un psiholoģiskās labklājības kontekstā.

Sporta un fizisko aktivitāšu psiholoģija. Šī specializācija ir saistīta ar garīgo un emocionālo ietekmi uz sportu un fiziskām nodarbībām. Jūs varat izvēlēties sporta psihologa, terapeita vai trenera karjeru.

Lai kļūtu par kvalificētu psihologu un kļūtu par starptautisko psihologu asociāciju biedru, kas ļauj paaugstināt kvalifikāciju, jums ir jāiegūst maģistra grāds psiholoģijā. Īpaši tas attiecas uz ASV un Apvienoto Karalisti. Pēc tam tiks iegūts doktora grāds. Un, ja vēlaties kļūt par psihiatru, jums būs nepieciešams papildu medicīniskais grāds, jo viņi ir ārsti, kas specializējas garīgo slimību ārstēšanā un medicīnā.

Kad būsiet ieguvis psiholoģijas grādu, varēsiet plānot savu karjeru kā:

 • psihologs konsultants,
 • psihoterapeits,
 • Izglītības psihologs,
 • tiesu psihologs,
 • Klīniskais psihologs,
 • Veselības psihologs,
 • Psiholoģiskās labsajūtas speciālists,
 • sporta un fizisko aktivitāšu psihologs.

Jūs varat izvēlēties arī konsultanta, karjeras speciālista, detektīva, cilvēkresursu vadītāja, dzīves trenera, riska analītiķa, spēļu terapeita, kā arī citu profesiju.

Šīs specialitātes visbiežāk meklē dažādas uzņēmējdarbības un rūpniecības, finanšu, cilvēkresursu, plašsaziņas līdzekļu, kā arī sabiedrības veselības, iekšlietu un izglītības iestādes.

Kā notiek mūsu konsultācijas un kādus pakalpojumus mēs piedāvājam?

 • Kopā ar klientu mēs izvērtējam viņa vēlmes, ambīcijas, finansiālās iespējas, karjeras mērķus, iespējas izpildīt iestājprasības un daudz citu svarīgu kritēriju, kuri ļauj mums sniegt klientiem informāciju par viņiem vispiemērotākajām mācību iestādēm dažādās pasaules valstīs.
 • Mēs sniedzam saviem klientiem detalizētu informāciju par viņu izvēlētajām augstākās izglītības iestādēm ārzemēs un studiju programmām, mācību maksu, apmaksas kārtību, stipendijām un iespēju saņemt finansējumu, dokumentu iesniegšanas kārtību un iestāšanās noteikumiem, dzīvošanas iespējām, darba iespējām un citiem būtiskiem aspektiem.
 • Mēs pilnībā uzņemamies rūpes par visu nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, kas nepieciešami, lai iestātos mūsu klientu izvēlētajās mācību iestādēs ārzemēs, kā arī noformējam studiju pieteikumu.
 • Pārbaudīsim un rediģēsim Jūsu motivācijas un rekomendācijas vēstules, kā arī nepieciešamības gadījumā nodrošināsim dokumentu tulkojumu angļu valodā.
 • Aizpildīsim pieteikuma veidlapas.
 • Palīdzēsim, ja Jums būs nepieciešama studenta vīza (piemēram, Austrālijā, ASV, Kanādā): sniegsim nepieciešamo dokumentu sarakstu un vīzas pieteikuma veidlapu, palīdzēsim aizpildīt medicīniskās pārbaudes dokumentus un iegādāties veselības apdrošināšanu.
 • Atradīsim Jums piemērotāko naktsmītni: reģistrēsim studentu hostelī vai mājoklī.
 • Atradīsim un iegādāsimies aviobiļetes par vislabāko cenu, lidojuma datumu un ilgumu vai atbilstoši jebkurām citām personiskām prasībām.
 • Sniegsim visu informāciju par darba iespējām un dzīvi izvēlētajā valstī.
 • Visa izglītības procesa laikā un uzturēšanās laikā valstī mēs labprāt atbildēsim uz jums aktuāliem jautājumiem.