Sports un deja | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Sports un deja 

Daudzās pasaules augstskolās ir atsevišķas studiju programmas sporta un dejas mākslai.

Sporta un studiju programma sniedz teorētiskas zināšanas par sporta kultūru un vēsturi, kā arī par dažādiem sporta veidiem un jomām, sākot no trenera amata līdz sporta biznesa vadībai.

Jūs apgūsiet kritiskās domāšanas, vadības un komandas darba prasmes, kas garantēs jūsu panākumus turpmākajā karjerā sportā.

Vēlaties padomu par karjeru vai studijām ārzemēs? 

Rakstiet mums.

Iepazīstinām ar populārākajām specializācijām sporta studijās:

Sporta bizness. Šī ir strauji augoša sporta studiju joma, kas sagatavo speciālistus, kuri vēlas strādāt sporta nozarē. Kā students tu studēsi sporta vadību, sporta tiesības un sporta ētiku. Jūs uzzināsiet, kā organizēt sporta reklāmas kampaņas un kā atrast sporta sponsorus. Šī studiju programma ir starpdisciplināra, apvienojot personīgo karjeru sportā un uzņēmējdarbībā, tāpēc tā ir daudzpusīga un piemērojama arī citās dzīves jomās.

Sporta treniņš. Šī specializācija ir paredzēta sportistiem, kuri vēlas apgūt trenēšanu un sagatavošanos sacensībām. Šie pētījumi palīdzēs jums gūt dziļāku izpratni par sportu un pareizi motivēt sporta komandas dalībniekus.

Sporta zinātne. Šī specializācija ir saistīta ar fiziskās audzināšanas, rekreācijas, veselības un fitnesa zinātnes studijām. Šī studiju programma piedāvā iespēju attīstīt tehnisko izpratni par vingrinājumiem un sportu, kas noderēs nākotnē, strādājot par sporta speciālistu, treneri vai profesionālajā sportā.

Papildus šīm specializācijām var izvēlēties arī šādas sporta studiju programmas: sporta psihoterapija; sporta fiziskā audzināšana; sporta psiholoģija; sporta uzturs.

Pēc sekmīgas sporta studiju pabeigšanas vari izvēlēties personīgā trenera, fitnesa instruktora, sporta trenera, sporta centra vadītāja, fiziskās audzināšanas skolotāja vai sporta terapeita karjeru. Jūs varat strādāt arī par brīvdabas instruktoriem, sporta attīstības vadītājiem, fitnesa psihologiem, sporta administratoriem utt. Šīs profesijas visbiežāk ir sastopamas profesionālajos sporta klubos, nacionālajās sporta asociācijās, privātajos veselības un fitnesa centros, dažādās izglītības iestādēs un valsts veselības centros. Jūs varat arī veiksmīgi uzsākt savu uzņēmējdarbību, kas saistīta ar sporta aktivitātēm.

Dejas

Lai gan vairums cilvēku sāk mācīties deju jau agrā vecumā, dejas studijas palīdz sasniegt teorētisko un tehnisko meistarību un nodrošina kvalifikāciju. Šajās studijās var apgūt dažādus dejas aspektus, tostarp horeogrāfiju, dejas vēsturi un izpildīt deju, kā arī praktiski mācīties no šīs jomas meistariem un profesionāļiem. Liels uzsvars tiek likts arī uz skolēnu māksliniecisko un kultūras attīstību.

Iepazīstinām ar populārākajām dejas studiju specializācijām:

Dejas māksla. Šī specializācija aptver dejas vēsturi, teoriju, tehniku un mākslu. Programma ietver plašu klasiskās un laikmetīgās dejas stilu klāstu (piemēram, balets, džezs, frīstaila un modernā deja).

Horeogrāfija. Šī specializācija ir paredzēta tiem, kuri plāno mācīt deju citiem vai veidot un vadīt dejas izrādēm vai šoviem. Pēc sekmīgas studiju pabeigšanas varēsi turpināt karjeru individuāli vai deju kompānijā.

Pēc sekmīgas dejas studiju pabeigšanas tu vari izvēlēties strādāt par dejotāju, horeogrāfu, instruktoru, dejas skolotāju vai treneri, dejas kritiķi, dejas pedagogu vai terapeitu. Tu vari arī veiksmīgi turpināt profesionāla dejotāja karjeru vai atvērt savu deju studiju.

Kā notiek mūsu konsultācijas un kādus pakalpojumus mēs piedāvājam?

  • Kopā ar klientu mēs izvērtējam viņa vēlmes, ambīcijas, finansiālās iespējas, karjeras mērķus, iespējas izpildīt iestājprasības un daudz citu svarīgu kritēriju, kuri ļauj mums sniegt klientiem informāciju par viņiem vispiemērotākajām mācību iestādēm dažādās pasaules valstīs.
  • Mēs sniedzam saviem klientiem detalizētu informāciju par viņu izvēlētajām augstākās izglītības iestādēm ārzemēs un studiju programmām, mācību maksu, apmaksas kārtību, stipendijām un iespēju saņemt finansējumu, dokumentu iesniegšanas kārtību un iestāšanās noteikumiem, dzīvošanas iespējām, darba iespējām un citiem būtiskiem aspektiem.
  • Mēs pilnībā uzņemamies rūpes par visu nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, kas nepieciešami, lai iestātos mūsu klientu izvēlētajās mācību iestādēs ārzemēs, kā arī noformējam studiju pieteikumu.
  • Pārbaudīsim un rediģēsim Jūsu motivācijas un rekomendācijas vēstules, kā arī nepieciešamības gadījumā nodrošināsim dokumentu tulkojumu angļu valodā.
  • Aizpildīsim pieteikuma veidlapas.
  • Palīdzēsim, ja Jums būs nepieciešama studenta vīza (piemēram, Austrālijā, ASV, Kanādā): sniegsim nepieciešamo dokumentu sarakstu un vīzas pieteikuma veidlapu, palīdzēsim aizpildīt medicīniskās pārbaudes dokumentus un iegādāties veselības apdrošināšanu.
  • Atradīsim Jums piemērotāko naktsmītni: reģistrēsim studentu hostelī vai mājoklī.
  • Atradīsim un iegādāsimies aviobiļetes par vislabāko cenu, lidojuma datumu un ilgumu vai atbilstoši jebkurām citām personiskām prasībām.
  • Sniegsim visu informāciju par darba iespējām un dzīvi izvēlētajā valstī.
  • Visa izglītības procesa laikā un uzturēšanās laikā valstī mēs labprāt atbildēsim uz jums aktuāliem jautājumiem.