MNLIFE ievadseminārs | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

MNLIFE IEVADSEMINĀRS

Ieeja pasākumā ir bezmaksas

Jums noteikti ir neizmantotas stiprās puses un neizmantots potenciāls, mums ir labākie rīki to atrašanai un pielietošanai ikdienā.

Vieta: Dzirnavu iela 2, Rīga, LV-1010

Piezvaniet mums: +371 295 29995

MNLIFE

Laipni lūdzam MNLIFE ievadseminārā, lai uzzinātu vairāk par cilvēka harmoniju, dabisko saziņu un plūsmas stāvokli. Iegūstiet pieredzi kā MNLIFE apmācības darbojās uz korporatīvajiem darbiniekiem un cilvēkiem, kuri vēlas personīgo attīstību.

Mēs viegli varam visu uzzināt par savu ķermeni. Izmantojot rentgenu, MRI, asins analīzes, mēs iegūstam rezultātus un izmantojam tos – profilaksei, ārstēšanai, rehabilitācijai.

Vai jūs zinājāt, ka ir tikpat daudz pētījumu par Jūsu iekšējām īpašībām? Mēs aicinām jūs atklāt harmoniska cilvēka instrumentus.

MNLIFE ievadseminārs

Uzņēmumu un komandas līderiem, HR speciālistiem

Uzņēmumu un komandas līderiem, HR speciālistiem

Vai jūs meklējat sistēmu, kas palīdzētu jūsu uzņēmumam vai komandai sasniegt efektīvākus rezultātus, un vēlaties pārliecināties, vai MNLIFE ir domāts jums?

Mēs aicinām jūs uz ievadsemināru, kurā jūs ne tikai redzēsiet daļu no divu dienu programmas, gūsiet ieskatu dabas un intelektu darbībā ikdienas dzīvē, bet arī varēsiet izrunāt ar ievadsemināra vadītāju, jūsu uzņēmuma vajadzības.

Cilvēkiem, kas meklē personīgās izaugsmes iespējas

Cilvēkiem, kas meklē personīgās izaugsmes iespējas

Pilnveidošanās sākas ar dziļu sevis izzināšanu.
MNLIFE atklāj jaunu pieeju, kā paraudzīties uz sevi: caur savu dabu un intelektiem.
Mēs arī paradām, kā šīs zināšanas izmantot praksē – mijiedarbojoties ar cilvēkiem, kāpjot pa karjeras kāpnēm lielākas motivācijas iegūšanai.
MNLIFE apmācība ir par harmoniju ar sevi un apkārtni.
Ievadseminārs ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas pārliecināties, vai šī apmācība viņiem ir piemērota.

MNLIFE  Seminārā izmantotie termini un jēdzieni

  MNLIFE IEVADSEMINĀRS

  Iekšējo dabu un intelektu teorija

  Ikviens ir apdāvināts savā veidā. Teorija identificē visas "jomas", kurās jūs esat vai varat būt izcili: radošums, muzikalitāte, uzņēmējdarbība. Visi ir apdāvināti visās jomās, protams, nevienlīdzīgi. Teorija palīdz noteikt, kur persona ir spēcīgākā, vājākā, un īpašie rīki var izmērīt katru apgabalu desmit punktu skalā.

  Harmonija ar sevi, harmonija ar pasauli

  Harmonija ar sevi, harmonija ar pasauli

  Ja mēs paskatāmies uz cilvēka dabu un intelektu teoriju, mēs varam secināt, kad cilvēks nav harmonisks, kad cilvēks nerīkojas pēc savas dabas vai kad viņš neapzinās citu cilvēku intelektus un dabas. Piemēram, ja cilvēks ļoti mīl dabu, viņam vai viņai var būt grūti saprast, kā kāds var nemīlēt dabu, dzīvniekus un kļūt dusmīgs vai pat dusmoties uz citiem cilvēkiem. Tas pats ar cilvēkiem ar augstu loģiku. Vide neatbilst viņu pašu standartiem, un tad rodas dusmas. Arī cilvēks ar zemu administratīvo dabu, var būt neapmierināts darba vidē,kurā nepieciešams organizētu pasākumus, pārvaldīt dažāda veida tabulas, nodarboties ar sarakstu veidošanu. Šādi uzdevumi šim cilvēkam būs grūti izpildāmi, kas radīs stresu un pārgurumu.

  Izsalkuši tīģeri

  Spējas - ir kā tīģeri. Spēcīgi izteiktas spējas ir kā lielie tīģeri, kuriem vajadzīgs daudz “ēdiena” - spēju realizācija. Piemēram, kādam, kurš ir ļoti atlētisks, obligāti jāpārvietojas, jāvingro, pretējā gadījumā viņš var justies slikti. Mazajiem tīģeriem, protams, ir nepieciešams mazāk pārtikas: tās ir lietas, kuras mums patīk dažreiz darīt: varbūt tas ir ikgadējs kalnu ceļojums, adīšana pāris reizes mēnesī. Pat vismazākie tīģeri joprojām ir jābaro, pretējā gadījumā tie var iekost. Pastāv iespēja tīģerus pārbarot. Ko darīt, ja kādam, kam patīk vairākas reizes gadā pārvietot mēbeles, tas jādara katru dienu? Viņš būs neapmierināts ar to. Izsalkušo tīģeru jēdziens ir būt harmonijā ar sevi - pilnvērtīga zoodārza izveidošana.

  Dabiskā komunikācija

  Dažreiz šķiet, ka saziņa starp kolēģiem ir patiešām smaga. Piemēram, jūs un jūsu kolēģis satiekaties, un jūs lūdzat viņu nokrāsot visus krēslus sarkanā krāsā, bet kolēģis atbild, ka sarkanā krāsa slikti ietekmē telpas apgaismojumu. No vienas puses jūs runājat par krēsliem un to krāsu, kādā vīņiem jābūt nokrāsotiem. Bet rodas sajūta it kā jūs abi runātu divās dažādās valodās. Dabiskās komunikācijas koncepts, ļauj vienam otru labāk saprast un runātu par lietām vienādā izpratnes līmenī.

  Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

  Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.

  Piezvaniet mums:

  +371 295 29995

  Uzrakstiet mums:

  info@egoperfectus.lv