egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Pareiza universitātes, studiju, karjeras izvēle ar egoCOMPASS

Datums: 16. decembrī (krievu valodā), 17. decembrī (latviešu valodā)

Norises vieta: kompānija egoPERFECTUS, Vaļņu iela 5 (Vecrīga)

Testa ilgums: no 10:00 līdz 14:30 (ierašanās 15 minūtes pirms sākuma)

Testa egoCOMPASS cena:  350 € 

Vai vēlāties saņemt konkrētas atbildes uz jautājumiem par egoCOMPASS?

Piezvaniet mums: +371 29529995

Karjeras sistēmu Atrodiet savu karjeras ceļu ar

egoCOMPASS

Kvalitatīvs karjeras tests, konsultācija ar Astu Blažinskieni (Asta Blažinskienė) un attīstības plāns – trīs pamatelementi, kas veido egoCOMPASS.

Karjeras tests Morrisby Profile

egoCOMPASS sistēmā izmanto Morrisby Profile testu. Tests ir izveidots vairāk nekā pirms 50 gadiem Lielbritānijā, bet ir plaši pazīstams un to lieto visā pasaulē kā kvalitatīvu karjeras izvēles instrumentu. Testu jau ir izmantojuši vairāk nekā 80 000 cilvēku. Morrisby Profile testu pastāvīgi pilnveido Britu psiholoģijas biedrības (British Psychological Society) Psiholoģiskās testēšanas centrā (Psychological Testing Centre).

Tests ietver ap 100 lappušu ar uzdevumiem, kuru izpilde aizņem līdz četrām stundām. Laiks aizrit ātri, jo jautājumi ir interesanti un saistoši. Izpildīto testu nosūta uz Morrisby galveno mītni Lielbritānijā, kur to izvērtē un pēc tam sūta atpakaļ uz Latviju.

Konsultācija jauniešiem un viņu vecākiem

2 – 2,5 nedēļas pēc testēšanas jaunietis ar vecākiem e-pastā saņem testa rezultātus un ielūgumu uz konsultāciju egoPERFECTUS birojā Vaļņu ielā 5 (Vecrīgā) vai citā norunātā vietā. Konsultāciju veic Morrisby sertificēti speciālisti: karjeras konsultante, psiholoģe, personības pilnveides speciāliste Asta Blažinskiene. Testa rezultātus pārrunā ar testu veikušo jaunieti un viņa vecākiem. Konsultācijas laikā tiek skaidroti testa rezultāti un sagatavots individuāls attīstības plānu.

Konsultācijas ilgums ~1,5 stunda.

Testa rezultāti ir angļu valodā, bet konsultācija notiek angļu vai krievu valodā.

Individuālais attīstības plāns

Pēdējais egoCOMPASS posms ir individuālā karjeras plāna izstrāde.

Konsultācijas laikā ar jaunieti, kurš veica testu, un viņa vecākiem pārrunā turpmākos individuālās attīstības posmus. Konsultants iesaka pasākumus, kas jāveic, lai veiktu labāko karjeras izvēli. Varbūt jaunietim nepieciešams attīstīt komandas darba vai līderības kompetences, bet varbūt nepieciešams pilnveidot zināšanas un uzlabot vidējo atzīmi matemātikā vai vēsturē. Tāpat nepieciešamības gadījumā mēs varam ieteikt vispiemērotākās mācību iestādes – vidusskolas, koledžas vai universitātes visā pasaulē.

Vai jūs rūp sava bērna turpmākā karjera?

Reģistrējieties karjeras sistēmai!
  • egoCOMPASS palīdz izprast savas spējas, izvēlēties mācību priekšmetus un piemērotākās profesiju jomas.
  • Ir svarīgi iepazīt sevi, pirms vidējās izglītības, studiju vai apmaiņas programmas izvēles ārzemēs.
  • Testa rezultātus komentē, sniedz konsultāciju un attīstības plānu sastāda Asta Blažinskiene.

Testēšana notiek latviešu valodā.
Testa ilgums: 4 stundas.
Tests neprasa nekādu sagatavošanos vai mājasdarbu izpildi!

Cena: 350€

Vairāk par egoCOMPASS

Karjeras plānošana sākas ar atbildi uz dažiem pamatjautājumiem – kādas ir jaunieša stiprās īpašības, personas tips un spējas, kāda ir viņa iespējamā karjeras izvēle, kas varētu palīdzēt panākt maksimālos personiskos rezultātus nākotnes karjerā.

egoCOMPASS sistēma palīdz atbildēt uz šiem jautājumiem. Tā palīdz karjeras konsultantiem atrast personības unikālās īpašības, izcilas spējas veikt attiecīgas darbības un vispiemērotākos karjeras virzienus, kas varētu nodrošināt personīgās izaugsmes iespējas vēl tikko iesāktajā jaunieša karjeras ceļā.

egoCOMPASS nodrošina personalizētus, nešabloniskus rezultātus, kas ģenerēti pamatojoties uz testa izpildītāja atbildēm. Veiktā karjeras testa pārskats ir detalizēts – tajā ir norādīti ne tikai piemērotāko profesiju veidi, bet arī plaši analizēts personības tips, esošās vispārējās prasmes un jaunieša unikālās īpatnības.

Pēc testa rezultātu saņemšanas notiek individuāla konsultācija, kurā piedalās jaunietis, kurš izpildīja testu, un viņa vecāki. Profesionālais karjeras konsultants sniedz interpretācijas un reālus, precīzus piedāvājumus jaunieša karjeras, studiju un izaugsmes jautājumos. Konsultācijā pārrunā rīcības plānu turpmākai teorētisko zināšanu un personas pilnveidei. Šo plānu var palīdzēt īstenot egoPERFECTUS speciālisti.

Vai jums ir jautājumi?

Ksenija Suranova-Domkina

+371 20040617

ksenija@egoperfectus.lv