egoMAPPING metodika | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

egoPERFECTUS metodikas

egoMAPPING - vispiemērotākās skolas vai universitātes izvēle ārzemēs
  /    /  egoMAPPING metodika

egoMAPPING ir metodika, kas palīdz noskaidrot patiesās vēlmes un vajadzības pēc mācībām ārzemēs.

Pašlaik daudzi vēlas studēt vai mācīties ārzemēs mācību kvalitātes vai tieši modernāku mācību programmu dēļ, kā arī lai iegūtu jaunu pieredzi un pilnveidotu svešvalodas prasmes. Ar mūsu egoMAPPING metodikas palīdzību tiek noteikts, kas jums ir vissvarīgākais, izvēloties augstskolas studijas vai vidējo izglītību ārvalstī.

egoMAPPING metodika ir izstrādāta, lai palīdzētu:

  • noteikt mērķus un iemeslus, kas mudina izvēlēties studijas citās valstīs;
  • noskaidrot jauniešu un viņu vecāku prasības mācībām ārzemēs;
  • precīzi izvēlēties izglītības iestādi, ņemot vērā noskaidrotos apstākļus, vēlmes un iespējas.

egoMAPPING metodika palīdz aktīvi iesaistīt vecākus un jauniešus studiju ārzemēs nianšu izskatīšanā – tas tiek darīts jau pirmās konsultācijas laikā.

Pirmām kārtām ar vecākiem apspriežam vēlmes un finansiālās iespējas, dodam ieteikumus, paskaidrojam, kādi varianti pasaulē pastāv. Noskaidrojam, kādēļ vecāki mudina savu bērnu izvēlēties mācības vai studijas ārzemēs. Pajautājam, vai jaunietis ir izpildījis karjeras testus, apmeklējis karjeras kursus un nometnes, vai ir piedalījies ārzemju vasaras programmās. Ar jauniešiem mēs pārrunājam mērķus, vēlmes, nākotnes redzējumu un pat sapņus, kas saistīti ar mācībām ārzemēs.

Kopā nosakām, kurus kritērijus uzskatīsim par svarīgākajiem, izvēloties izglītības iestādi: atbilstību personas tipam, karjeras iespējas, valsti, valodu vai finanšu saistības.

Apkopojot visu šo informāciju, mēs to cītīgi izanalizējam un meklējam labāko piedāvājumu, kas garantē jaunieša personīgo izaugsmi, atbilst vecāku vēlmēm un izvirzītajiem kritērijiem.

Ir svarīgi minēt, ka mēs piedāvājam vispiemērotāko variantu saskaņā ar noteiktajiem kritērijiem: tā var būt skola Šveicē vai Austrālijā, šauras lietišķās grafikas jomas vietā varam piedāvāt plašāku – lietišķās mākslas jomu, vai otrādi – plašas jomas vietā piedāvāt pavisam konkrētu. Turklāt pirms mācībām vidusskolā vai studijām augstskolā varam piedāvāt vasaras programmas mācību priekšmetu vai izglītības iestādes novērtēšanai. Varam piedāvāt sagatavošanas studiju gadu, lai noteikti iestātos savā sapņu universitātē.

Pēc tam, kad ir izvēlēts vispiemērotākais studiju ārzemēs variants, sākas sagatavošanas stadija: bērniem un viņu vecākiem tiek rīkotas informatīvas tikšanās, semināri, tiek gatavoti dokumenti, koordinēts iestāšanās process, izstrādāts akadēmiskais sagatavošanas plāns, kas tiek konsekventi pildīts kopā ar repetitoriem, kā arī tiek organizēts pats izbraukšanas process. Tāpat jauniešiem un viņu vecākiem tiek sniegta visa nepieciešamā informācija par paredzētajām studijām ārzemēs. Tas vajadzīgs, lai viņi varētu pienācīgi tām sagatavoties.

Ja rodas jautājumi jau pēc izbraukšanas uz ārvalsts mācību iestādi, mēs palīdzam vecākiem un izglītojamiem uz tiem atbildēt.

Sazinieties ar mums vai pierakstieties uz konsultāciju

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.

Piezvaniet mums:

+371 673 34428

Uzrakstiet mums:

[email protected]