egoTRACKING metodika | egoPERFECTUS
egoperfectus

Kontakti

 Vaļņu iela 5, Rīga
 (8-5) 249 8741
 +371 295 29995
 info@egoperfectus.lv
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

egoPERFECTUS metodikas

egoTRACKING - izdomāt savus mērķus
  /    /  egoTRACKING metodika

egoTRACKING metodikas mērķis ir izveidot personalizētu mācību plānu

egoTRACKING ir metodika, ar kuras palīdzību tiek noskaidrota jūsu situācija mācību priekšmetā. Vārds „situācija” šeit izmatots mērķtiecīgi, jo runa ir nevis par zināšanu līmeni (to mēs noskaidrojam testēšanas un pārrunu ar skolotājiem laikā), bet par to, kādi ir jūsu mācību mērķi, ieradumi, pieredze un vēlmes. Kā arī par jūsu interesēm ārpus mācību priekšmeta robežām.

Pēc sarunas sagatavojam personalizētu mācību programmu, kas ir ne tikai virzīta uz jūsu mērķi, bet arī saskaņota ar citām vajadzībām: ja esat pieraduši mācīties no rīta, tad tā arī mācīsimies, ja jums ir laba mācību pieredze, tad to atkārtosim. Ņemsim vērā jūsu vēlmes attiecībā uz mācību laiku, intensitāti un ilgumu.

Jūsu pieredze un intereses mums ir ļoti svarīgas: uz to pamata mēs izstrādājam piesaistošu un redzesloku paplašinošu programmu. Ko tas nozīmē? Mēs piemeklējam interesēm atbilstošu mācību vielu. Mācāmies, aplūkojot psiholoģijas, personīgās izaugsmes, ekoloģijas, ceļojumu, uzņēmējdarbības, ekonomikas vai citas, tieši jums aktuālas tēmas, un mācībās izmantojam nevis mācību grāmatas, bet aktuālus periodiskos izdevumus, videomateriālus, filmas. To mēs darām, lai kopā paplašinātu savu redzesloku un veicinātu motivāciju.

Metodika tiek piemērota repetitoru un svešvalodu mācību pakalpojumiem.

Reģistrēties konsultācijai

Ja gribat vairāk uzzināt par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai saņemt padomus, pierakstieties uz konsultāciju.

Piezvaniet mums:

+371 673 34428

Uzrakstiet mums:

info@egoperfectus.lv